| Blyatman a întrebat:

Salut,
Maine o sa am banchetul si as vrea si eu o declaratie de dragoste pentru o fata (Alexandra)

2 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Toti cersiti in timpul scolii sa va faca altii compuneri. Acuma nu esti in stare sa spui cateva cuvinte unei fete. Fata aia nu are nevoie de natarai ca tine. Apoi - Esti un prost incaltat scapat in cap la nastere care nu meriti un scuipat. Pai tu iti bati joc de noi ma taranoiule? Nu esti in stare macar sa spui ca banchetul e de sfarsit de... E totuna sa fii in a 4 a cu a fi absolvent de liceu? Ca aici tuna si v-aduna. Mars la scoala ajutatoare.

| Ralukafay a răspuns:

Si eu am maine banchetul.Iti sugerez sa ii faci acelei fete o declaratie din dragoste, declara-i ce simti tu cu adevarat