| Caluțcucorn a întrebat:

Maine trebuie sa ma duc la oras si vreau sa ma imbrac cu niste : tenesi negri, blugi inchis, un tricou alb cu niste scrisuri si o camasa galebena. Ce ziceti? E buna pentru o zi de oras? Ca ma duc la niste rude? :3

4 răspunsuri:
| DaNuTzZzAaa a răspuns:

Buna! cred ca camasa galbena nu-si mai are rostul:-? Sau daca neaparat vrei s-o porti ia-o fara tricou. Iar blugii ti poti indoi putin jos cam asa: http://www.google.ro/......http?/url Incerca, poate iti place;)

| Adelina004 a răspuns:

Eu as zice sa mergi fara camasa aceea galbena, eu inteleg ca anul acesta se poarta culorile astea asa turbate dar parca la imbracamintea pe care ai mentionat`o ar merge mai bine fara ...in rest totul e ok happy

| Caluțcucorn explică (pentru Adelina004):

Da. Dar camasa nu o putam inchisa si asa ca un mic sacou!

| Adelina004 a răspuns (pentru Caluțcucorn):

Tot nu mi se pare o idee buna.Acum nu se mai poarta camasa peste tricou eventual doar camasa sau doar tricoul dar nu impreuna happy