| Matteo1234 a întrebat:

Salut, maine trebuie sa plec cu un prieten la Bucuresti, asa sa ne distram, treaba e ca suntem amandoi metalheads si nu stiu cum dracu te poti distra ca metalhead la bucale, ziceam sa mergem in bar la privatehell da' mai vreau sa facem si altceva, ceva idei? Mersi

2 răspunsuri:
| GouDidodino a răspuns:

Mergeți în bar, va îmbatati bine până va pisati pe voi si apoi dormiti in șanț până a doua zi când plecați acasă. Si gata aia a fost

| Matteo1234 explică:

E prea ratat omul coie, n.ai ce sa faci, o fi si asta un virgin la 40 de ani