| DarkNight123 a întrebat:

medicul meu de familie mi-a recomandat tratament cu azitrox pentru acnee 5 pastile 1 pe zi ce credeti despre aceste antibiotice ma pot ajuta sa scap de acnee sunt bune sau imi fac mai rau tin sa mentionez ca am si zynerit il folosesc seara si dimineata ce altceva ar trebui sa mai fac ca sa scap nu am o acnee severa dar ce ar mai trebui sa mai fac sa scap de tot funda!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să urmezi tratamentul, în caz contra nu te poți lua de medic pentru incompetență!
Poți aplica în completarea tratamentului și o mască pe bază de acid salicilic.
Acneea nu trece în doi timpiu și trei mișcări, un pic de răbdare dacă mai ești și la pubertate!
Pa, pa.

| wolder a răspuns:

Ia-le si tine tratamentul si ai sa vezi, daca nu merge te intorci la ea sa-ti dea altceva.

| wolder a răspuns:

Mie mi s-a spus sa iau AZITROX o pastila pe zi timp de 3 zile, apoi o pastila odata la 3 zile.
In plus iau RANITIDINA pentru stomac ca am gastrita.

Ca si creme mi-a recomandat : ZINERYT si SKINOREN! Le-am mai incercat si vindeca destul de bine, dar nu mi-a trecut de tot.

Am in plan sa ma tin drastic de medicamentatie poate scap de ele.