| catysmile a întrebat:

Salut, merg pe role de 7 ani, dea-lungul anilor am cazut si pe picioare miau ramas semne. stiti vreun remediu ccu ajtorul careia sa nu mai am semne pe picioare?

4 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Crema de galbenele, fond de ten si pudra. happy

| TaylorSwift a răspuns:

Pai sa nu mai ai niciodata semne nu se poate dar daca ai vreun eveniment important la care trebuie sa porti ceva mai scurt sau ceva de genu' poti folosi niste fond de ten. sau pudra. eu am folosit chiar daca pare jenant

| H4cK3r a răspuns:

Foarfeca.

| Yulii a răspuns:

Da poti sa faci operatie cu lasarul dar costa prea multsad mai bine ai folosi fond de ten!