| lAuRitAs a întrebat:

Salut, mi-a aparut niste puncte negre in ambele urechi si nu stiu sigur ce sunt? imi puteti da cateva detalii si cum scap de ele?straight face thx dau funda!

Răspuns Câştigător
| rrarres a răspuns:

Si eu am patit alfel si am folosit ulei de masline pe un betitsor de curatat urechile am pus uleiul si cu timpul s-au facut mai mici si apoi au disparut dupa 2-3 zile deja se vede efectul. Sper ca te-am ajutat. Fundita?big grin

1 răspuns:
| larysa_8664 a răspuns:

Du-te la farmacie si intreaba de ceva crema nu mai stiu cum ii spune dar costa 11 lei si fratele meu a incercat-o si a mers