| Belodrakit a întrebat:

Mi-am achizionat recent Counter Strike 1.6 pe steam si dupa o zi de la instalare ma redirectiona pe alte servere si tragea foarte prost. Am sters toate config-urile, am reinstalat. am sters gamemenu ....nimic..Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Wehrmacht a răspuns:

Intra pe servere, asteapta sa iti faca.cfg-urile,deschide-le si sterge chestiile care sunt in ele(evident, din.cfg-ul tau stergi doar redirect-urile alea) dupa care lasa.cfg-urile pe read only. Daca le stergi iti fac altele dar daca faci asa ele sunt deja facute si nu pot sa fie modificate.Dai click dreapta pe ele, proprietati si bifezi read only.
Nu uita sa salvezi dupa ce ai sters comenzile alea din.cfg. Evident, salvezi pana sa dai read only.