| Marius1222 a întrebat:

Salut.Mi-am cumparat acum 2 ani si o săptămână o bicicleta MTB Rockrider 340 de la Decathlon. Aveam la ea asigurare 1 an.As vrea sa ma duc la Decathlon (atelierul ciclism)pentru am face revizia. Mai au voie să îmi facă revizia dacă mi s-a terminat garanția? Eu aveam în timpul garanției revizia gratis odată la 6 luni. Daca au voie să îmi facă revizia chiar dacă am iesit din garantie cât ma costa? Va rog sa imi dati sfaturi!

1 răspuns:
| adytzoi a răspuns:

Iti rezolva baietii problemele, dar o sa te coste.Nu stiu un pret pentru ca mai conteaza si piesele pe care s-ar putea sa fie necesar sa le schimbe si manopera pentru schimbare.