| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am descarcat photoscape si nu stii cum sa editez poze.Ma puteti ajuta? Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| vanillamilkshake a răspuns:

Nu este complicat deloc.Cand deschizi aplicatia, vei vedea cercul cu optiuni.In acel cerc, este un aparat de fotografiat sub care scrie "editor". Intrii acolo si iti apar toate optiunile necesare. Dupa 1 zi de folosire, te vei obisnui si vei descoperi toate optiunile.

| anonim_4396 explică (pentru vanillamilkshake):

Da,stiu unde sa intru.Dar nu stiu cum sa folosesc alea pentru a crea efecte.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu*

| yo547 a răspuns:

Foloseste Paint.

| genTlemeNNN a răspuns:

Am avut si eu e foarte comlicat ar trebuui sa renunti la el foloseste paint