| Eu1995 a întrebat:

Salut,
Mi-am inceput viata sexuala acum 1 luna iar de 2 zile prietenei mele ii curge un lichid alb din vagin. Tot timpul neam protejat. Exista vreo sansa sa fie gravida?

Răspuns Câştigător
| dulcykaLy a răspuns:

Likidul ala alb e secretie vaginala! nu e nici o problema

4 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Bwaai aia e sperma...Asa se intampla si cand te masturbezi.insarcinata nu ebig grin

| oOAndreeaOo a răspuns:

Buna! Nu are cum sa fie gravida. Acea scurgere este probabil o infectie sau la unele cazuri aceasta este o caracteristica normala a fetelor. Acel lichid alb va disparea in max. o saptamana, daca nu dispare de la sine ar putea insemna ca este racita si va trebui sa consulte un medic daca are si dureri in zona ovarelor sau dureri in zona rinichilor. Daca prietena a nu sufera din nici unul din aceste simtome puteti sta linistiti.

| CenturyChild a răspuns:

Lichidul ala alb apare inainte de menstruatie si e normal.

| Eu1995 explică:

Dar ei ii curge deja de joi...nu poate fi gravida, nu?