| AnTiBioTic a întrebat:

mi-am uitat parola de la mess. cum pot face pentru a-mi afla parola?big grin

Răspuns Câştigător
| Ađııa a răspuns:

Intrii la mess acolo si dai "Forgot you password?" si te trimite pe un site in care te pune sa raspunzi la intrebarile alea, la fel cum ai raspuns si cand ti-ai facut id`ul. Daca raspunzi la fel, iti da sa schimbi parola, daca nu stii...nu merge. straight face
Funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| Cherry_3262 a răspuns:

Pai apesi pe "Forgot your password?" scris cu albastru.Acolo scrii intrebarile si raspunsurile alea 2 de la inceput (cand ti-ai facut id-ul). Completezi tot si apoi ti-o schimbi(asa arata). Daca nu mai stii intrebarile nu mai poti sa o afli, doar daca te chinui putin si ti-o amintesti. happy