| xXx_6498 a întrebat:

Salut, mi-au aparut pe partea latera a degelor niste bubite mici de culoare pieli, poate fi de la tantari, ca mau muscati multi tantari in ultima vreme, dar nu mai stiu sigur daca bubitele astea erau inainte de a ma musca tantarul, ce credeti capoate fi, de mancat nu ma mananca, ma manca doar in locul unde ma intepeat tantarul.

1 răspuns:
| albastrualb77 a răspuns:

Lasa-le in pace si tu, si poate iti vor trece, daca nu du-te la doctor.