| NessunNome a întrebat:

Mie imi place de un baiat... sa va zic povestea:

Eu o stiu pe vara baiatului care il plac (il cheama Denis). Denis mai avea un prieten pe nume Andrei (mi-a placut si de el ) dar Andrei a plecat in Italia am uitat de el... Iar acum mie imi place de Denis. Cum v-am spus, problema e ca nu stiu daca ma place si el.

Deci cum as putea face sa-i atrag atentia? Nu e in clasa cu mine si daca il intalnesc e pe holurile de la scoala si pe la magazin chiar azi a venit fix langa mine si si nimic.

P. S: Ms ca ati citit.

Răspuns Câştigător
| AdeeLinna22 a răspuns:

Sau roaga pe cineva sa intrebe... e. pare cam banal dar daca are id de mess poti sa-l intrebi pe mess poate e mai usor decat fata in fata, sau de pe alt id sa il intrebi daca ii place de cineva din soala sau ceva de genu, dar daca chiar nu ai curaj sa ii spui in fata fa`o pe mess sau prin cinevawinking Bafta kiss

3 răspunsuri:
| catalin188 a răspuns:

Te duci gola la el si ii intrebi iti pace ce vezi

| bianca3 a răspuns:

Pai...Asa mi s-a intamplat si mie, aproape.Eu i-am spus direct gen: "Buna.Tie iti place vreunpic de mine?"si daca zice ca nu,ca sa nu te faci de ras ii spui" aaa, ok, sti.imi spuse'se un baiat \o fata ca ma placi, si am vrut sa ma lamurescbig grin."
Daca spune ca da...ii spui " Si mie imi place un pic de tine...si am vrut sa aflu daca ma placeai."
De aici continui tu!winking Sunt convisa ca o sa reusesti!:*Bye:*
Si sti:daca vrei as dori o funditabig grin

| bianca3 a răspuns:

Imi pare rau ca i'ai spus pe mess:-J...(asa cred pentru ca ai dat funda raspunsului acelabig grin), se pare ca "generatia" asta e depedenta de messlaughing(si eu am id de mess si stau pe el, dar nu depind de astabig grin).Mai bine fa-ti o viata sociala, IN REALITATE, nu pe YM!