| chEEEmicaL a întrebat:

Salut,nici nu stiu cum sa incep.Stiu ca acest site nu este unul de matrimoniale, dar am nevoie de macar putin ajutor.Sa incepem:Vineri am avut o cearta urata cu prietena mea care acum este fosta mea prietena, deci ne-am despartit. Sunt intru-un soc total, nu pot s`o uit, nu pot sa mi`o scot din cap sunt disperat nu stiu ce sa fac, de exemplu aseara m`am trezit dintr-un vis in care "personajul principal" era ea.Ieri,adica sambata am fost cu niste prieteni in clubul Heaven's Hell la intrare in Mamaia, cei care stau in Constanta stiu, incercand sa`mi gasesc o alta iubita, toata lumea care se duce acolo stie ca te poti linge cu multe fete necunoscute si te faci si de o gagia happy, dar eu la cat de stresat eram din cauza despartirii am inceput sa beau ca un porc, 2 beri, 3 shot-uri de tequila si nu mai stiu, ma facusem praf, stateam pe o canapea gandindu'ma in continuu la cearta de vineri.Si in sfarsit momentul asteptat,vine o fata foarte foarte frumoasa la mine si`mi zice :"Hey frumosule, hai la dans", la care eu i-am zis:"Scuze sunt prea beat pentru a mai putea dansa", ea imi mai zice :"Vrei sa-ti dau numarul de telefon macar? ne putem intalnii sa mergem la un suc.", iar eu spun "Nu merci, am prietena." Fata se supara, sau cel putin asa mi s-a parut si pleaca. Dupa ma gandeam "De ce dracu nu i-am luat numarul de telefon, parca trebuia sa`mi creez alta relatie"Nu stiu ce se intamplase cu mine atunci de am refuzat`o, poate era din cauza bauturii ce zacea in mine, nu`mi dau seama nici acum ce s`a intamplat, dar ceea ce stiu e ca nu am reusit sa uit de fosta iubita nici beat.Eu ma gandeam ca gata imi fac o alta prietena si in secunda 2 o sa uit de fosta, dar wtf? chestii de genul nu se uita asa usor si in continuare nu stiu ce sa fac.
Urmatoarea mea intrebare este:exista vreo fata singura pe aici, de 14, 15, 16 ani, care e din Constanta si vrea o relatie stransa? Eu nu beau de felul meu, dar stresul m-a adus in stare sa beau ca un tampit.Va`m mai spus stiu ca nu este un site de matrimoniale, pentru ca pun pariu ca macar unul din voi imi va spune asta, dar am nevoie de o fata care sa tina la mine, nu in 2, 3 zile sa`mi dea papuci. Daca exista vreo fata interesata, sa fie sensibila, de incredere si frumusica happy Lasati`mi id-ul daca se regaseste cineva printre cele spuse mai sus, detalii despre mine o sa va dau pe mess, daca nu vreti sa faceti public id-ul, dati`mi un pm.Credeti`ma,sunt iubitor, de incredere si oarecum sensibil big grin A, da am uitat de varsta straight face am 15 ani big grin si daca te duci in Heaven's nu trebuie sa ai minim 18 ani ca sa dai pe gat cateva shot-uri.

Răspuns Câştigător
| GreenEyed a răspuns:

E bine de stiut.hee hee

3 răspunsuri:
| chEEEmicaL explică:

Mdah,am uitat varsta ^_^, am 15 ani si daca te duci in Nord nu trebuie sa ai minim 18 ani ca sa dai pe gat cateva shot-uriwinking

| chEEEmicaL explică (pentru GreenEyed):

Si...ce e bine de stiut?

| GreenEyed a răspuns (pentru chEEEmicaL):

E bine de stiut.hee hee

| GreenEyed a răspuns:

Stii ce ai uitat sa le spui fetelor? Varsta tahee hee. Daca te-ai dus la Heaven`s si ai si dat pe gat cateva shot-uri inseamna ca ai cel putin 18 ani, right?