| VlaDtz99 a întrebat:

Niste tratamente pentru cosuri? Am incercat Cutaden, dar nu prea isi facea efectul. Propuneri pentru niste tratamente, creme, dar nu cu preturi astronomice ( max 20 lei ). FUNDA

5 răspunsuri:
| eu1996 a răspuns:

Incearca ca folosesti paste de dinti mentolata, te dai pe fata si lasi sa stea asa o perioada de 2, 3 ore.Vei vedea ca imediat dupa ce te speli vei avea pielea mai curata si nu costa nimic. Exista studii care au aratat acest lucru!

| AstroAlex59 a răspuns:

Da, tratamentul non-cosuri iar pretul astrologic este de un berbec cu ascendent in leu si Venus in rac. laughing
Preturi astrologige? WTF! Ppate astronamice. ooo am uitat sa spun unde gasesti tratamentul la intersectia dintre conjunctia Uranus-Pluton cu trigonul Marte-Jupiter. laughing laughing

| AstroAlex59 a răspuns (pentru AstroAlex59):

Acum fara glume trebuia sa scrii „preturi astronomice"!
Astronomia nu este tot aia cu Astrologie
Prima este stiinta a daua pseudostiinta

| VlaDtz99 explică (pentru AstroAlex59):

Da rolling on the floor "astrologice". Recunosc ca am gresit, si bune glume happy

| darry99 a răspuns:

Incearca skinorenlaughing)