| Vladasuper a întrebat:

Nu mai stiu ce sa fac nu imi gasesc numele pe nici o coca cola dar imi doresc tare ca numele meu sa fie! Ce sa fac? P.s.Numele meu e Vlada-Andreea! Funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urca-te pe sediula stora de la Coca Cola si ameninta ca te arunci de acolo daca nu fac o Cola cu numele tau.
Cata cretinitate, parca daca ar avea numele tau ar fi mai bun sau ceva de genul.

| adrianadi97 a răspuns:

Aceeasi chestie o patesc si eu ma ****rolling on the floorCum rasa lor sa nu fi pus ``Cristi``? Asa ``ne-comun`` sunt ma?laughing

| PiinkSmiile a răspuns:

Salut!
Singurul lucru pe care il poti face este sa-ti cauti doze/sticle de Coca Cola cu numele de Andreea.Cu siguranta il vei gasi pe acesta!
Mai persista un pic mai mult si cauta in mai multe magazine. Poate vei gasi. happy