| Jesussss a întrebat:

Nu stiu ce sa ii cer lui "Mos Craciun" si as dori ajutor. Urgent : Dau Funda! laughing :*

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Decat sa primesti lucruri de care nu ai nevoie (ca daca aveai nevoie de ceva nu mai puneai intrebarea asta) mai bine ii ceri bani si o sa iti trebuiasca candva la ceva.

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Consulta-te cu parintii ai, vezi ce buget au happy

| sierra1 a răspuns:

E bine să ceri altfel pățești ca Bulă.

Zice el unui cunoscut: știai că Moșu' e un c_u_r?
De ce, intreabă cunoscutul?
Pentru că mi-a adus un k_k_t - zice Bulă cu obidă

| anonimg a răspuns:

Un telefon mai bun.

| Andreeush a răspuns:

Cerei ceva ce ti-ai dorit foarte mult sau ceva de care sa ai nevoie.

| SilentRain a răspuns:

O nevasta

| minrest a răspuns:

Cere-i ceva bani; spune-i ca vrei sa iti dezvolti abilitatile administrative administrand ceva cash; dac te intreaba suma, spune-i sa iti dea cadou suma pe care o alocase pentru tine.

| mentholinks a răspuns:

Un sut in fund ca sa faci un pas inainte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cati ani ai?

| Rotazi a răspuns:

Minte. Cere-i minte.

| Mt34 a răspuns:

Și eu mă întreb aceleași lucru, am pus aceeași întrebare de 3 ori, 0 răspuns

| Andrei09768 a răspuns:

Un pachet de tigari, cateva reviste playboy, un lubrifiabt sa iti mearga mana,, ca unsa" si abonament pentru tot anul la Brazzers