| littleshady a întrebat:

Nu stiu cum sa pun intrebarea asta pentru ca ar putea fi o prostie dar de ce fetele tind sa isi faca iubiti din ce in ce mai "urati"?
(raspunsuri numai de la fete daca se poate Multumesc!)

3 răspunsuri:
| Natiiiiiii a răspuns:

Eu sunt de parere ca, gusturile nu se discuta. Iar daca se intelege bine cu el nu conteaza daca e urat, pana la urma frumusetea e trecatoare. Si nu cred ca aspectul fizic conteaza cel mai mult.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Daca "ala micu'" e inalt si frumos, restul nu mai conteaza.
Si pana la urma, pe aia "uratii" cine vrei sa ii ia? Moartea, nu? Da, se poate...

| Georgiana05 a răspuns:

laughing
E ciudat că mai există fete care nu se uită neapărat la aspectul fizic?