| Love4you29 a întrebat:

Nu vreau sa raspunda cei care vor da raspunsuri eronate... daca vreti sa dati astfel de raspunsuri,ei bine, nu la intrebarea asta So
Am fost cu un baiat X si dupa o sapt si 4 zile ne-am despartit Apoi ne-am impacat,apoi iar ne-am despartit si asta a fost Bun, asta s-a intamplat acum vreo 2 luni. Si de ziua indragostitilor am auzit ca s-a pus cu alta fata Y si nu mi-a venit sa cred am avut 100000000 de nervi Eu cu el X vorbim pe mess facebook skype dar nu stiu daca ma mai place Nu am destul timp sa va povestesc toate intamplarile de care am avut parte eu cu el X asa ca voi fii scurta...Cum sa fac sa pot fii din nou cu el? Eu sunt a5a el a6a amandoi la aceeasi scoala Z si mie imi place de el foarteeee muuuult mereu ma gandesc la el si nu stiu ce sa fac? Cel mai bun raspuns funda va rog raspunsuri serioase FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| ioana996 a răspuns:

Hello girl! pai uitate la partea buna a lucrurilor poate s-a combinat cu fata aceea numai ca sa te faca geloasa deci insemna ca inca tine la tine si te iubeste asta ar fi 1, hmm din nou daca te evita este semnul cel mai evide4nt baietilor cand le place o fata trec mereu prin faza de negare si tind spre nepasare inchid in ei toate acele sentimente! Bun daca vorbesti cu el pe mess fa-o in continuare ca nu este nimic gresit incearca sa te aproprii din nou de el usor-usor... fa-l sa se simta din nou atras de tine. din cand in cand poti sa-l mai si intrebi pai si ce iti mai face prietena? dar nu fii saracsticaca dupa se supara(si in orice caz nu face mare greseala care o afce toata lumea! Nu te combina cu altul ca sa vezi daca este gelos sau nu! O sa-i ranesti sentimentele si nu va mai avea vreodata incredere in tine)! Deci in principiu te-am cam explicat cum sta treaba, sper ca te-am ajutat te pup si astept sa-mi zici daca se schimba problema sau nu, pupi:*

| Love4you29 explică (pentru ioana996):

Uite id meu ca sa mai vorbim
andreea_myky_2012 pupi

| Love4you29 explică (pentru Love4you29):

Pentru Ioana996 te rog da`mi add

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vai de capul meu ce probleme ai, te si var copchila de 10 ani nervoasa ca prietenul "s-a pus cu alta" de ziua indragostitilor.

sunteti niste copii dereglati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omg, cand am citit intrebarea asta ma gandeam ca sunt altii de a opta, a noua sau a zecea care nu stiu ce sa faca dar cand am vazut : clasa a cincea si a sasea eram ceva de genul : ''WTF?!'' rolling on the floor.
Eu nu am avut pana acum o prietena si sunt a noua. Ar fi bine sa-ti vezi de scoala tu, la fel si el si Y sau cum o chema pe cealalta fata. In clasa a cincea eu aveam cu totul alte preocupari. Mai asteapta sa cresti pana in a saptea macar, dupa aceea mai incearca.

| RoxanaCC a răspuns:

In clasa a 5-a sincer as avea alte preocupari. oricum sa ma cobor putin la mintea vostra: nu te tine dupa el, nu esti interesanta daca faci asta, ignora-l si atunci te va cauta el si poate va veti "impaca si va veti casatori si veti trai fericiti pana la adanci batraneti!"

| Love4you29 explică (pentru RoxanaCC):

Mda si amuzant si detaliat... laughing

| Liviu_Serban_1992 a răspuns:

Sfatul meu e sa vezi de carte, ca mama esti a 5a, eu in a cincea imi cautam prieteni de joaca nu iubite, asa ca asteapta sa cresti si ai sa intelegi pe la 14-15 ani cum sa atragi baieti foarte usor pentru ca noi sintem usor de fermecat