| bianca_9810 a întrebat:

Salut, o sa vina verisoara mea la mine sa facem revelionu, ce idei aveti?(eu am 11 ani si ea 12).

Răspuns Câştigător
| anyia a răspuns:

Fiti cat mai inventive, la varsta asta trebuie sa va distrati. Cautati un film bun comic(puteti descarca de pe filmealese.ro), povestiti-va mintirile din''copilarie'', aducetiva cu drag aminte de poznele pe care le-ati facut acasa sau la scoala...
PS:ia o foaie de hartie, rupe-o in bucati mici si scrie cate o intrebare pe fiecare, indoaie apoi foile si punele intr-un vas, iar cand aveti chef, pe rand, extrageti cate un bilet si raspundeti sincer la intrebari.(intrebarile pot fi:Ce vrei sa te faci cand ''cresti mare''?/ Cum se numeste baiatul pe care-l placi?/ Ce-ai face daca ti-arspune un baiat ca te place?/ Cum vrei sa-ti petreci majoratul?/Ce crezi despre iubire?/ Ce tara vrei sa vizitezi? etc.)
Multa bafta si un an nou plin de impliniri sufletestilove struck