| brutus123 a întrebat:

Salut oameni... Daca ma mai vedeti vorbind franceza, sa stiti ca nu sunt eu.Am un virus care uneori ma copiaza si scrie in franceza.Nu stiu cum sa scap de el.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Unde sa te vad vorbind franceza? Pe strada? Ce ai descarcat?

| brutus123 explică (pentru neluL):

Nu, am niste chestii scrise in Franceza la intrebari, nu le scriu eu.Eu le scriu in romana si virusul scrie in franceza...Nu stiu de la ce e.

| neluL a răspuns (pentru brutus123):

Foloseste MalwareByte antimalware de aici http://www.TPU.ro/......cat-acest/ desii eu nu cred ca este un virus! Poate este altceva, translate browser sau dictionar...ce browser folosesti?