| anonim_4396 a întrebat:

Ofer funda! Deci am o mica problema... nu-mi merg castile (adica am din alea cu microfon stiti voi) si intr-o zi am vrut sa-mi activez microfonul si acum nu-mi mai mege nici sonoru. ce fac (in afara sa-mi iau altele ca tot nu mere)

3 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Incearca sa le conecte la un mp3 sau la orice alt gaget, sa vezi daca castile sunt cauza, daca merg la acel gaget inseamna ca e o problema cu pc-ul, ori setarile, ori probleme la placa de sunet(si probabil aceea trebuie inlocuita), dar nu inainte de a reinstala windowsul si verifica a doua oara ca placa e defecta.Succes!

| anonim_4396 explică (pentru daassh):

Mesi mult nu cred ca, castile au nimic dar faza cu reinstalu ar merge... oricum eu am laptop si microfonul merge prin boxa aiai in care e si butonu sui am descoperit ca, merg ca i casti chiar castile de la tel mrs oricum

| daassh a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici o problema, orcand!