| cristyna_1036 a întrebat:

organizez un bal al bobocilor si nu am nicio idee cam ce probe sa pun! vreau sa iese foarte bine, sa fie ceva unicat! va rog frumos dati-mi si mie idei, cat mai multe probe plsss, ca sa am de unde alege.

Răspuns Câştigător
| eueu1212 a răspuns:

Buna cristyna! Poi uite niste idei : proba de aptitudini adica sa isi aleaga ( dans, teatru, sa cante ); o proba sa pui mai multe biletele intr-un bol cu intrebari care sa-i surprinda si sa vada juriul cum se vor descurca; ar mai putea fi si o proba amuzanta, de ex sa taie rosii, ceapa cu cutite din plastic ca sa fac salatalaughing ceva de genul si ultima proba sa danseze pe manele si sa nu se faca de ras si le schimbi melodia adica de la manele treci la alta. oricum te descurci tu! bafta!:* fundabatting eyelashes?