| alice_2941 a întrebat:

Salut`! p. s am intrebare mda ieri la parastas a stat un baiat langa bine eu il cunosc el ma cunoaste nu a vorbit cu mine nici eu cu el iar eu am plecat cu o prietena si ma privea intr-una si eu il mai priveam din cand in cand specific ca era cu prietena.va rog help me oare exista putine sanse sa ma placa?confused funda:X

Răspuns Câştigător
| Biia a răspuns:

Pai... why not? Dar totusi are prietena, sfatul meu este sa nu te bagi intre ei, daca el o paraseste pe ea pentru tine atunci da, poti sa ai o relatie cu el, dar, vezi ca poate juca si pe 2 terenuri.Adica sa iti zica tie ca s-a despartit de ea dar sa nu fie asa, adica sa va pastreze pe aman2.
Nu esti urata asa ca exista sanse sa te placa orice baiat tongue.Deci ai grija in privinta lui la faza cu prietena, daca intr'adevar tine la tine o s'o lase pe ea pentru tine.big grin
Succes!kiss

6 răspunsuri:
| danutzyk001 a răspuns:

Eu zic ca da tongue bft

| xasshleey a răspuns:

Noi nu avem de unde sa stim ce e in capul lui, doar el stie!
Daca te privea, poooooate, dar ai curaj, si du-te sa vorbesti cu el.hee hee Poate ca asteapta ca tu sa faci primul pas thinking
Funda? (:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca nu erai la parastasul de care se vorbea azi dimineata la stiri.laughing

| NobodyHere a răspuns:

Mai.cine stie?! Sanse sunt, dar te sfatuiesc sa nu fii prea increzatoare, ti`o spun din propria`mi experienta. Dar, e posibil sa te placa. Tu ar trebui sa stii mai bine, adica eu imi dau seama cand e sa ma placa un baiat.
Totusi, are prietena.Ar fi bine sa nu te bagi intre cei doi. Daca s`ar desparti ar fi totul ok.Sunt convinsa ca daca te place si vrea sa fiti impreuna se va desparti de prietena lui. Sper ca ti-am fost de ajutor!:*
Funda?batting eyelashes

| Flav a răspuns:

Wow, acum se fac ''lipeli'' si pe la parastas. Ma rog, ce sa ma mai mire, stiu ca vazusem si inmormantari pe hi5. Toate ca toate, dar ai specificat ca are prietena. Mai conteaza alt lucru, daca te place sau nu? Oare e un baiat ok daca umbla cu prietena lui si se uita la alte fete? Eu spun sa-l lasi in pace, nu cred ca tie ti-ar place ca alte fete sa se uite dupa prietenul tau si viceversa.

| anad a răspuns:

Era cu ea si s-a uitat la tine. Va fi cu tine si se va uita la alta! Asta in cazul in care chiar ar fi avut ceva intentii. Tinerete, tinerete, ni se pare, uneori, ca suntem unice, dar suntem doar tot cate una! (cu unele mici exceptii!)