| Exeemii a întrebat:

Pana azi, am crezut ca X ma place. Se dadea mereu pe langa mine, ma apara, se uita lung la mine in ochi, vorbea ciudat cu mine si parca retinut, ma gadila etc. Azi l-am auzit vorbind cu un tip despre o fata. I-am mai auzit vorbind de ea si altadata si sunt convinsa ca el o place, adica e clar. Tipa e o pitipoanca, dar arata 50% bine. Totusi, azi a lovit-o cu mingea peste fund pe o alta fata si i-a spus "te iubesc." alteia. Pana acum sunt 3 fete, fara mine. Si la mine se uita iar lung. Dar totusi azi a stat cu prima tipa, cu pitipoanca si tot se dadea pe langa ea. Nu pot sa zic ca il plac, dar ma deranjeaza faptul ca se da la mine si la atatea fete in acelasi timp. Tipul arata chiar bine, are o figura draguta si placuta, si cand zambeste pare copilas. Dar e cam curvar. Ce parere aveti si ce sfaturi imi dati?

3 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Se da bine cu toate baiatu, asa e frumos. te desparti de una, nu-i nimic, ai alta unde sa te duci; daca nu il placi nu-i mai da importanta

| SabbyNightShadow a răspuns:

Draga mea, ai dreptate in legatura cu faptul ca pare cam curvar... iti sugerez sa discuti cu el treaba asta :3 Eventual anunta-ma cum a iesit ^^ Bafta

| Hace a răspuns:

Offf... tu ai aceeasi problema in fiecare zi! Tipul incearca la mai multe, asta e clar! Dar nici tu nu interpreta fiecare gest al sau! Ignora-l si gata, atunci vei vedea daca este sau nu interesat de tine cu adevarat! Numai bine happy.