| kisstherain a întrebat:

pe 20 decembrie va fi un bal mascat dar eu nici macar nu am banuiala cum sa ma imbrac, nu pot sa port tocuri pentru ca sunt cls a-6-a si nu prea am sani casa port rochii decoltatecryingcrying

Var rog ajutati-ma!

Funda!tongue

Răspuns Câştigător
| Woofy a răspuns:

Ce zici de un costum de craciunita;;)?

http://www.emaramures.ro/......iunita.jpg

2 răspunsuri:
| Denisa85 a răspuns:

Ceva frumos, comod si elegant.
Poti iti iei o rochita de craciunita (nu decoltata), niste pantofi rosii cu talpa ortopedica si o caciula de craciunita.
Ca machiaj: cat mai natural, un balsam de buze si putin creion negru.
Daca nu ai o rochie de craciunita, te poti imbraca in pitic, sau ajutorul lui mos craciun (niste colanti negrii, rochita rosie sau o bluza mai luuunga, cizme cu talpa ortopedica si o caciulita rosie pe cap.)
Distractie placuta la party! kiss

| Tolean_4283 a răspuns:

Poti sa imbraci o rokita skurta si tokuri. asa o satio stee f-r bine... dar in sus daca zici ca nu prea ai sinisori dce sa nu imbraci ceva asa nu chiar cu pieptul deskis ...adika sal astupi.