| eunutuu a întrebat:

pe 21 ianuarie fac 12 ani si am o mare problema! de oare ce sutem in data de 10 ianuarie mai este cam o saptamana pana la ziua mea si nu am hotarat unde sa imi fac ziua de nastere, ar fi o idee sa fac petrecere in pijamale acasa...asta sun prietenele mele dar nu stiu... dc aveti ideei va rog ajutati-ma sau imi puteti spune ce ati facut de ziua vostra de nastere de 11, 12 sau 13 ani

Răspuns Câştigător
| i.love.me a răspuns:

Eu la 11 12 ani mi-am facut ziua acasa.adica cu tort prajiturele si cativa prieteni iar anul trecut cand am facut 13 ani le'am chemat la o pizza si asa a decurs ziua meahappy

8 răspunsuri:
| eunutuu explică:

Mersi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De exemplu: cand am implinit 12 ani m-am distrat putin cu familia si a urmat o petrecere la mine acasa cu toti prietenii mei. prajituri, mancare, ligheanul cu mere, care mananca cele mai multe prajituri intr-un minut, si la sfarsit... o mega petrecere in pijamale cu fetele. Sper ca o sa folosesti ideile mele si daca vrei sa vorbim pati sa ma conctactezi la ID-ul misy_2000

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmz ai putea sa faci petrecere in pijamale, cum ai spus si tu, gen multe perne, papitzoi, dulciuri, cipsuri sucuri jocuri etc
ai putea sa-ti scoti prietenele la Mc Donald sau alt restaurant de genu, sa mergeti la un film sau sa va duceti intr-un parc de distractii gen tineretului va dati in chestiile alea pe acolo, casa groazei etcbig grin
La Multi Anibig hug sa fii fericita si mult noroc la scoala^^
sper ca te-am ajutat cat de cat

| loveshopping a răspuns:

La o pizzerie.

| alynutza20gl a răspuns:

Pai ce sa zic? faci si u cum simti.cui nu-i convine e liber sa plece nu?

| Alexandra_1264 a răspuns:

Avand in vedere ca implinesti 12 ani, cel mai indicat este sa organizezi o petrecere in pijamale cu cele mai bune prietene ale tale.Asta este parerea mea.
Iti spun La Multi Ani! de pe acum, sa fii fericita si iubita.
Asteptam sa ne spui ce ai facuttongue

| eunutuu explică:

Multumesc la toti :* dar am avut o zi de nastere jaf, mama a pus tapenu pe care AM SPUS SA NU PUNA m-a facut sa plang, nu mi-a luat hainele dorite, nu a lasat-o pe my bff sa doarma la mine(am o pretena care masa e credincioasa, dar stiti cum?, pe i-a o lasa, dar maicamea, nu, ce inseamna asta, la ea,)a inceput dupa aia sa o batjocoreasca pe my bff pentru. nu vb. cu o fata si cica am ajuns marioneta eidar dc nu vreau eu sa vb.crying si nici nu am avut ca sa ffac cu 3 fete, ma rog, tot la ideea cu emo raman...happy b-day, mai degraba un-happy...crying

| NoName1234 a răspuns:

Buna! Eu de ziua mea fac petrecere in pijamale si am idei super, macao pe dezbracate, sa va faceti parul, sa spuneti povesti de groaza, sa va uitati la o comedie sau la un film de groaza.Eu zic ca ar fi bine sa faci o petrecere in pijamale happy