| AlbertoMitroi17 a întrebat:

Pe 30 avem banchetul si nu prea stim ce sa facem. Am vrea sa facem ceva special pentru diriga, dar nu prea stim ce sad MA PUTETI AJUTA? DAR NU VREAU LINK-URI. (Ceva scenarii. nu stiu)

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Puneți într-un bol 25-30(sau câți elevi sunteți) bilete pe care să treceți momente frumoase/amuzante sau trăsături de caracter ale dirigintei, iar fiecare elev să extragă un bilet și să detalieze ce a nimerit. Sfătuiți-vă și voi înainte, să știți ce să ziceți, totuși

6 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Cati ani are?

| HadesSs a răspuns (pentru AlbertoMitroi17):

Puneti mana de la mana si inchiriati un stripper laughing

| AlbertoMitroi17 explică (pentru HadesSs):

Da. mersii mult frate