| asanuma10 a întrebat:

Pe facebook in momentul in care apas pe enter pentru a posta un comm. imi apare urm.:
Some of your comments have been reported as spam. To avoid getting blocked again, make sure your posts are in line with the Facebook Community Standards.

ce sa fac?
dau >>>>FUNDA

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cineva te-a raportat, ti-a dat SPAM! O perioada nu mai poti comenta la nici o poza sau in alta parte. Daca esti la prima abatere in 1-2 ore o sa treaca.Pe viitor ai grija ce si unde scrii!

| asanuma10 explică (pentru neluL):

Dar asta inseamna ca am facut ceva rau s-au asa a vrut el sa nu mai comentez?

| neluL a răspuns (pentru asanuma10):

A vrut el sa nu mai comentezi!

3 răspunsuri:
| EyeCandy a răspuns:

Cum a spus si neluL, cineva ti-a dat 'spam' la comentarii, si astfel facebook-ul iti interzice sa mai comentezi. Dar stai linistit(a) nu e pentru o perioada lunga. dureaza o zi, maxim 2.