| Ionut_Denis_1980 a întrebat:

Salut, pe la 10 m-am dus la baie sa ma iau la subrat si m-am luat cu masina si barba cu bigul si am vazut ca am si pe abdomen par si m-am luat din greseala cu bigul, am o intrebare va creste normal sau va fi aspru parul pe abdomen?
Ca gagicamea ma mai musca de abdomen si de asta, ca nu vreau sa ma iau de acum incolo de nu stiu cate ori pe saptamana cum face ea...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce-are cu abdomenu tau de te musca?laughing)
cat despre par. Depinde. Si femeia are par peste tot daca nu se barbiereste. si ea are par pe abdomen, pe cwr, mustata, etc.
Cred ca si lor le place daca te vad mai ingrijit asa. happy

| Rd79 a răspuns:

Faptul ca tai, razi, etc. parul nu contribuie la densitatea lui. Va fi mai aspru cand e scurt, ca si la barba sau la parul din cap. Pe masura ce se lungeste, va fi mai putin aspru.

| Florin0012 a răspuns:

Parul de pe abdomen dacă ți-l tai mereu o sa fie aspru la un timp, o sa crească mai mult, mai des, și o sa fie mai tare.

| Eusuntaici63829dj a răspuns:

Poți folosi cremă depilatoare și rezolvi cu părul aspru de pe abdomen. Bine, pentru o perioadă scurtă de câteva zile dar merge.