| MissIndependent a întrebat:

pentru cei care se joaca ourworld, cum fac sa am multi membri intr-un crew? pls cel mai bun raspuns primeste funda

4 răspunsuri:
| Neah a răspuns:

Incearca sa faci sa fie un crew in care multa lume vrea sa intre, sa aiba mult la eleveator si chestii d'astea, dupa aia, ii intrebi: vrei sa vii la mine in crew? si daca vrea isi paraseste crew-ul actualwinking

| OanaBoni a răspuns:

Poi ca sa-l adaugi ca prieteni? Trebe sa dai acolo pe acel membru, funda...big grin...puppy dog eyes

| MissIndependent explică:

Stiu cum sa invit pe cineva intr-un crew dar nu stiu ce sa fac sa observe lumea ca-i fain crew-ul si sa intre in el...intelegi?

| AndreeaM1 a răspuns:

Buna,pai. La mini-chat o sa apara la un jucator soapta, profil, invitatie de grup, localizare, si o sa apara si daca este intr-un crew. Pe cine vezi ca nu apartine unui crew da-i invitatie in crew. Iti recomand sa inviti numai membrii cu macar 1-2 stelute in elevator (lift) pentru a face cat mai repede gems in crew, si bineinteles si cadouri.