| mihailamariaelena a întrebat:

Pentru cei din Piatra Neamt:stiti vreo discoteca in oras sau chiar in afara orasului unde se poate dansa? Alte locuri de iesiri in afara de locuri unde poti juca bowling, biliard, sa vezi filme sau doar sa vorbesti sau mananci? Ma intereseaza locurile unde un grup de oameni se poate distra si cunoaste activ.

1 răspuns:
| asis07 a răspuns:

Pai...Bells e un local dragutel care mai organizeaza diferite petreceri uneori sau Km 0 care e un loc destul de micut dar vei gasi oameni super prietenosi.