| SilverGirl a întrebat:

Peste 2 saptamini avem la scoala ziua muzicii... puteti sa mi spuneti va rog ce as putea cinta ce lear placeaa si adultilor si copiilor? va rog fooarte muult!(eu ma gindeam in franceza, da se poate si in romina)

Răspuns Câştigător
| DragonFLoW a răspuns:

Canta ceva de petrecere, adultilor le place iar unii adolescenti inghit si asa ceva, daca vrei ceva pentru cei de 12 ani, justim biber e cel ce-l imiti, daca au in jur de 16 ani incearca ceva rock, heavy metal, new metal...