| adrian111 a întrebat:

peste o saptamana ma duc la o nunta...pff si nu stiu cu ce sa ma imbrac, mi-am luat un sacou albastru si o camasa alba cu dungulite bleu si nu vreau pantaloni de stofa si pantofi.asi dori blugi si adidasi, sau ceva de jenu... vreau si eu o parere, poze, site-uri am 17 ani si sunt baiat happy

2 răspunsuri:
| Enzio a răspuns:

Nu te imbraca asa, o sa arati ca ultimu ''boschetar'' nu mori pentru o zi pantaloni de stofa, sun incomozi dar arata mai bine!

| Enzio a răspuns:

Nu te imbraca cu blugi sau adidasi, pantofi si pantaloni, daca nu vrei sa arati ca ultimu ''boschetar''