| Miihaelaaa a întrebat:

Salut, peste trei saptamana o sa plec la mare si as vrea sa slabesc cu macar 3-4 kg. Ce diete de slabire mi-ati recomanda ca sa slabesc in trei saptamini?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Alearga,fa exercitii, nu mai manca seara si abtine-te de la dulciuri

| CarlaAnneMihaela a răspuns:

Http://dietadukan.ro/ citeşte pe aici, o să te intereseze;;)

| andreifals a răspuns:

FARA paine, FARA mancare dupa 18.00, in loc de apa bea apa cu lamaie. Alearga dimineata si seara cel putin 45 de minute, in ritmul tau. Efect garantat in timp record.

| MARIUS122 a răspuns:

Salut iti spun ceva alimentatia este cheia! trebuie sa arzi mai multe calorii decat le primesti in 3 saptamani e posibil sa slabesti si chiar 10 kg, cu o alimentatie buna pusa la punct, daca faci sport e inca mai usor, o dieta pentru slabire e acea dieta cu carbohidrati putine, si proteine multe, 2-3 l de apa pe zi, tu n-ai spus cate kg ai dupa aceasta iti vom putea spune vreo dieta efectiva.

| Miihaelaaa explică (pentru MARIUS122):

Am 54 kg si 1, 57 m inaltime

| erika04 a răspuns:

Dieta mediteraneana de 1200 de calorii pe zi si cel putin o ora de sport 5 zile pe saptamana