| alexvegas a întrebat:

Salut pete o luna ma duc cu parinti la mare dar am o mare problema ...am niste cosuri pe spate pe umar pe piept si imi este cam rusine sa ma duc in halul asta ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Denisa_3303 a răspuns:

Poti sa folosesti masca cu miere si scortisoara.2 lingurite de miere si 2 de scortisoara.Le amesteci si le aplici.De obicei aceasta masca se utilezeaza pentru fata dar da rezultate si unde ai tu nevoie. Funda?big grin

4 răspunsuri:
| Kafeeaua a răspuns:

Hidrateaza`te...batting eyelashes sau kauta la farmacie pentru cosuri ca e f ieftin...batting eyelashes

| Kafeeaua a răspuns:

Si poarta kostum numai dintr`o piesa pentru a nu iesi in evidenta prea tare cosurilebatting eyelashes

| extremeddl a răspuns:

Fa ceva plaja in curte... sau du-te la strand, ele se vor usca la soare!

| S0b3 a răspuns:

Sa iti iei un costum pana in gat.