| vlady434 a întrebat:

Poate e o intrebare cam neobisnuita, din partea unui baiat, dar cum pot sa-mi fac parul sa stea mai drept? Am parul aranjat cam asa, mai ales cand creste, seamana leit cu: http://www.hairstyleweekly.com/......styles.jpg
Vreau sa stiu cum pot sa-l fac sa stea mai drept, sa nu mai stea intors pe spate. Multumesc anticipat!
P.S.: Fetelor, lasati poza! :D

1 răspuns:
| monimoni678 a răspuns:

Dupa ce faci baie incarca sa îl peteni pana sta drept. Daca acum îl ai putin mai lung asta te va ajuta daca îl ai mai scurt asta cred ca ti se va parea pateti dar ai nevoie de o placa. Sper ca te -am ajutat.