| MaryMary_5164 a întrebat:

Poate va amintiti de intrebare mea postata acum ceva vreme daca nu intrati aici: http://www.TPU.ro/......ra-eu-vin/ ...asa si in legatura cu asta ieri m-am vazut cu pr meuuuuu si am luat o decizie vreau sa-i dau raspunsul "colegului" si acela nu va fi unul bun:(. Deci va rog dati-mi niste idei cum as putea sa-i zic "Nu" intr-un mod nu asa de dureros:D

Răspuns Câştigător
| Dakota a răspuns:

POti sa i spui. ca. este simpatic. dar nu ai putea. si ca veti ramane prieteni happy
Ai incredere este testat pe 3 baieti laughing