| Dyp17dyp a întrebat:

Salut, pot sa atrag usor atentia unei fete, gasesc usor subiect de discutie la inceput, pentru cateva zile, dar mai tarziu, parca ma blochez si nu mai gasesc decat subiecte de genul: "si ce mai faci, ce ai mai facut azi, cum te simti " Vreti sa imi dati un sfat, va rog?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca sa-ti invingi timiditatea si cauta sa citesti mult. Te va ajuta in a gasi subiecte compatibile cu sexul opus.

| Dyp17dyp explică (pentru Salontanul):

De citit citesc mult (deocamdata tot ce tine de psigologie ) vrei sa imi dai cateva exemple de carti care m-ar putea ajuta?

| Salontanul a răspuns (pentru Dyp17dyp):

Nu pot sa-ti dau acuma exemple. Sunt enorm de multe. Eu in clasa a 6- a ajunsesem sa citesc cate un roman pe zi (in vacanta, bineinteles). Chestia este ca atunci nu erau alte posibilitati.Incepe cu clasicii literaturii romane si mondiale.

| Dyp17dyp explică (pentru Salontanul):

Multumesc big grin