| Numelenuconteaza007 a întrebat:

Poti lua sala daca inveti doar chestionare, fara sa citesti cartea!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai noroc

| corbulalbrosu a răspuns:

Trebuie sa cunosti cat mai clar si cat mai profund dar mai ales corect toate reglementarile referitoare la circulatie, fiindca doar astfel vei intelege si vei sti cum trebuie sa te comporti in trafic in orice situatie reprezentata in chestionare. Nu poti deveni un conducator auto responsabil invatand papagaliceste niste chestionare care maine pot fi modificate. Ce vei face intro astfel de situatie? poti sa omori un nevinovat iar tu vei ramane marcat pe intreaga viata. Pune mana si invata decretul si regulamentul ca sa-l stii ca pe tatal nostru pentru a putea raspunde la orice intrebare chiar si in cazul ca esti trezit din somn chiar si dupa miezul noptii. Succes.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, dar trebuie să ai un minimum de cunoștință citind și cartea.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da poti. Daca le inveti pe cele bune.
Eu unul am facut dupa carte. Si am luat cu 26 ( de doua ori laughing )

| Doub a răspuns:

Mulţumim că ne-ai spus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit cartea de doua ori, si nimic nu am retinut, deci continua cu chestionarele, asa am luat si eu sala de 5 ori

| Dugalle a răspuns:

Da, e posibil si da, sper sa nu iti iei carnetul daca faci asa pentru ca nu o sa stii sa conduci si o sa faci vreo boacana ce a carei pret e viata celorlalti. De viata ta nu imi pasa dar nu vreau ca imbecilii sa omoare oameni pentru ca sunt imbecili.

O zi buna.