| mihai135 a întrebat:

prietena mea are 17 ani si ea tot sustine ca inca mai este virgina! eu sunt virgin si urmeaza sa o facem si cum imi pot da seama daca este virgina? ce gesturi face? tipa? o doare? pls help me big grin

9 răspunsuri:
| SyMy24 a răspuns:

La primul contact sexual de obicei doarehappy. Si probabil va tipa daca o va durea foarte tarewinking

| SuneteDeChitara a răspuns:

O sa tipe de iti sparge timpanele.
Esti patetic.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu zic sa mai inveti despre sex si poate peste vreo 4-5 ani ai sa fii destul de informat sa poti sa il si incerci

| danutzu96 a răspuns:

Da o sa tipe si probabil o sa curga si nitel bulion (dar nu e obligatoriu).

| vali4789 a răspuns:

Doamne...da ma tipa rau de tot

| AlbertBreack15 a răspuns:

Va deschide putin gura dar sa stii ca nu o sa tipe deloc!

| CeceThorne a răspuns:

O s-o doară, va curge sange si o sa tipe de durere! dar dupa aia, dupa prima incercare nu o va mai durea cand o veti face din nou!