| ViorelTllT a întrebat:

Salut, Prieteni!

Va cer ajutorul cu ceva... Pe 8, luna viitoare fac si eu 8 luni cu prietena mea si voiam sa ii fac o surpriza! As vrea sa ii fac ceva special, nebunesc, orice. Cadouri i-am facut. Flori i-am oferit mereu. As vrea sa ii fac o surpriza unica... Ma puteti ajuta cu niste idei?

Va multumesc mult de tot!

Răspuns Câştigător
| Justacrazygirl a răspuns:

Nu trebuie sa ii iei neaparat un cadou, Poti sa ii faci tu ceva, sau sa o duci undeva frumos, special, romantic. Poti sa o duc pe acoperisul unui bloc inalt, pui o patura si priviti asfintitul, sau daca puteti stelele. Niste lumanari aranjate, si neaparat mancare. Poti sa ii programezi seara de filme, filmele ei preferate, sau sa ii faci o prajitura. Nu te rezuma doar la ce poti cumpara, e foarte usor sa cumperi, dar mai apreciat e sa faci tu cadoul. Sau poti sa ii faci ceva personalizat, sau un animal de casa(nu caine, mai exista sute de animale in pet shop, dar daca ai bani, si ea posibilitatea sa il creasca, de ce nu?)

| ViorelTllT explică (pentru Justacrazygirl):

Multumesc! Singura problema este ca ea sta cam la 40 km de mine... Merg mai mereu la ea, dar nah...

3 răspunsuri:
| angelcore a răspuns:

Eu stiam ca se sarbatoreste la un an, nu la opt luni, dar daca chiar vrei sa ii iei ceva, poate un lantisor, sau ai putea sa o duci sa faca bungee jumping sau ceva, fara sa stie desigur

| Justacrazygirl a răspuns:

Ideile originale sunt cele mai apreciate