| Danutz111 a întrebat:

Salut prietenii mei,am o intrebare care ma macina de cateva zile,acum cateva zile eu si un prieten de al meu am venit cu ideea sa mergem in Pitesti,acolo ne am gandit sa bem,aveam un loc acolo special pentru asa momente cand vrem sa bem,acolo erau cateva blocuri si o scoala pe langa el,hei bine am dat drumu la boxa nostra jbl la volum maxim happy,peste doua ore cat am stat acolo,ne am trezit cu masina jandarmilor in fata noastra, acolo find chiar un drum forestier,aia pareau ca vin spre noi si chiar asta faceau, primul lucru la care ma gandeam era, cum de au ajuns acolo apoi m-am gandit ca posibil din cauza muzici cineva ne a dat de gol si ia sunat.Ne a cerut sa ne legitimam,si nu am avut deloc buletinele la noi happy ne a intrebat doar cum ne cheama, ma gandeam ca ne ia pe sus cu iei dar n-a fost asa, apoi a gasit 4 sticle de vin, noi le am spus ca am baut doar 1, si apoi ne a zis ca "nu mintiti ca stiu ca ati baut 2 de fiecare" cu un ras pe fata, apoi singuru lucru care ni la zis a fost "dar droguri la voi nu aveti nu?" tot asa cu ras pe fata și apoi au plecat si noi am ramas acolo happy Intrebare este urm ne poate veni mie si prietenului meu ceva acasa, dau funda

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil ca nu, dar a doua oara daca va prinde probabil nu scapati fara vreo amenda

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ati scapat ca prin urechile acului acum, inseamna ca ati dat peste o trupa cumsecade. Incearcati s anul va mai duceti deloc acolo, ca a doua oara nu veti mai avea noroc.