| cata0198 a întrebat:

Priietenul meu cel mai bun mi-a facut astăzi o mare farsă! Eu vreau sa il rasplatesc cu alta pe măsură! Maine e balul bobocilor! El o sa bea niste pahare de bere(sau asa ceva, oricum alcool)...Eu vreau sa il imbat bine de tot ca sa il pot filma facand si zicand lucruri amuzante happy! Nu vreau sa ii fac rau... Am auzit de pusul scrumului in alcool...Cam ce cantitate ar trebui folosită? Daca aveti idei de răzbunare, sunt ochi ai urechi! big grin Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| NoName0x0 a răspuns:

O cantitate mediesa zicem... iei 4, 5 fumuri din tigare si dupa pui scrumul, nu trebuie nici sa se vada... Imbata.l bine, roaga niste baieti sa.l duceti acasa, poate te intelegi bine si cu mama lui sau unul dintre voi, cumpara sange fals si in camera lui manjeste.l putin pe piele, nu pe haine sau si pe haine, dar sa nu pateze! El dimineata o sa fie mahmur si o sa se sperie, cred. Bafta :*

| cata0198 explică (pentru NoName0x0):

Multumesc de pont! big grin

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce glume de copii denaturati. Generatie de penibili, sunteti in clasa a9a? si va sta gandul doar la imbatat?

daca din gluma ta buna il bagi in coma alcoolica?

| cata0198 explică (pentru suntserios):

Suntem in clasa a 10-a! Mie unul nu-mi sta gandul la imbatat... Daca o sa utilizez scrumul, nu o sa folosesc o cantitate prea mare happy.E rezistent, nu o sa intre in coma alcoolica tongue!

| suntserios a răspuns (pentru cata0198):

Uu da ma scuzi. nu avei 15 ani, aveti 16... atunci e ok sa va imbatati

| cata0198 explică (pentru suntserios):

Eu am 17 tongue

| cristimihailov a răspuns:

Poate e mai sanatos sa ii pui niste laxative?

| cata0198 explică:

Orice parere/opinie conteaza!
Astept raspunsul vostru...
Chiar nu ma pricep la farse!(spre deosebire de prietenul meu care e as)
Va rog, raspundeti!(oricine) -_-