| c8560 a întrebat:

Salut.Probabil ca pe linga toate probemele celor din jur a mea este una minuscula.Si,totusi...Am 19 ani si sunt intr-o relatie frumoasa ce dureaza cam de un an. Parca totul e bine si frumos, dar nu ma mai trezesc din amorteala.Ma trezesc zilnic, parca cu un chef determinat, sa ma schimb, sa redevin acea fata vesela. Dar nu-mi mai reuseste.De parca nimic nu ma mai atrage. nu mai stiu. Sunt zile in care ma simt pustie pe dinauntru. Imi lipseste cheful de viata, sa zburd, sa fiu fericita, lucru pe care in mod normal in fac fetele de virsta mea. Mai sus am mentionat ca sunt implicata intr-o relatie. Deja de o vreme aceasta starea a mea a inceput sa-l afecteze si pe el, si el devine stresant, nervos. Nu vreau sa-l pierd din motivul starii mele. Am citi mai multe articole asemanatoar cu faza mea. Imi recomand ca schimb probabil ceva, ma introduc ceva nou. Dar parca nu am puteri pu ceva nou, nu am chef. Mereu sunt obosita.sad M-am saturat de... ceea in ce m-am transformat.
Poate ma ajutati cu vreun sfat, ceva...
Multumesc pu atentia oferita.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu te-ai plictisit de el si nu mai stii ce sa faci incearca sa va vedeti mai des si sa faceti niste chestii mai noi sa nu repetati ceea ce ati facut inainte.

| katty_6203 a răspuns:

Poate ai unele probleme de sanatate(te-ai gandit la asta din moment ce mereu simti doar oboseala atat fizica cat si phihic vorbind?)Analizeaza mai bine care este starea ta sufleteasca si vorbeste cu cei din familia ta, poate te vor putea ajuta si eu cu sfaturi.Chiar si cu prietenul tau incearca sa vorbesti foarte deschis despre tot ceea ce simti tu zilnic, poate tocmai el cel pe care il iubesti atat de mult ar fi mai in masura sa te sprijine si sa te ajute sa iti poti schimba aceasta atitudine si stare. Dupa parerea mea el te cunoaste poate cel mai bine dintre toti si ar putea gasi"solutia"unei schimbari fara a va afecta in nici un fel relatia...