| aliin7 a întrebat:

Puteti sa imi dati si mie niste prescurtari pentru numele Alin? ...sau niste prescurtari de genul "zpz". orice dar sa sune binebig grin.dau funda!big grin

Răspuns Câştigător
| amuzanta a răspuns:

Aly; alinu stiu 2-lina 3-ina 4-aly 4-lili 5-linu stiu 6-alix 7-lusha 8-lushica 9-nu stiua 10-nu stiuica 11:alinuki(alinuchi)alineza. alti ii zic alinutza, lusha, lushica, chestii d'astea laughing.

1 răspuns:
| Anonima568 a răspuns:

Aln ar fi ceva thinking Pe mine ma cheama Cristina si mi se zice Cst thinking