| Roby10 a întrebat:

Salut, puteti sa imi faceti si mie un top de 15 sau mai multe melodii care va plac. Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
In primul rand, voi pune aici melodiile care imi plac, nu in ordinea in care le simpatizez [numit "top"] ci, in ordinea in care mi le voi amintiihee hee. Ok, sa incepem:
1. Avril Lavigne-girlfriend
2. Avril Lavigne-skater boy
3. Taylor Swift-fifteen [ti-o recomand cu caldura daca ai intrat in faza adolescentei, chiar daca nu ai 15 ani]
4. Taylor Swift-love story
5. Smiley-dream girl
6. Dj aligator-close to you
7. Indiferent feat bebe-pentru ea
8. Nicole-right there
9. Jenifer Lopez-i'm into you
10. i promise you forever [numai stiu cine o canta]
11. Andreea Banica-sexy
12. Bambi-2 ochi capeui [o fi ea veche, dar nu se uita asa usor...]
13. Cascada-every time we touch
14. Narcotic Sound-danca bonito
15. desole [nici aici nu-mi amintesc cantaretii thinking]
16. dj Project feat Giulia-imi e dor de noi
17. Doddy-pleaca
18. Doddy-bibelou
19. Elena Gheorghe-midnight sun
20. Far east Movement-like a g 6
21. Lora-no more tears
22. Play & Win-ya bb
23. Puya-vestul salbatic
24. pure love
25. Smiley-dancer for money
Sper sa-ti placa melodiile! Eu cel putin le ascult adesea. Daca nu-ti plac, i'm sorry, gusturile nu se discutahappy.