| rippE a întrebat:

Salut, puteti sa imi ziceti si mie un program de lucru la sala?

Cam la ce sa lucru in fiecare zi? Vreau sa slabesc si sa fac si muschi happy
Ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| rippE explică:

Tu esti cretin, fututen gura de cortor

| Faraidei a răspuns:

La sala nu prea slabesti, mai mult tonifiere. Si ca program, nu e nimic batut in cuie, dar cel mai bine este sa faci exercitii pe grupe de muschi(pentru spate, abdomen, brate si restul). nu te arunca sa faci din toate de la inceput. Au si instructori pe acolo, poti intreba.