| Alle7 a întrebat:

Salut!
Recent mi am depus dosarul la Constructii la Brasov, dar din ce mi s-a spus sunt sanse mari sa nu prind loc la camin din cauza faptului ca nu sunt camine suficiente, iar notele de anul asta au fost foarte mari.
Nu imi permit sa stau in chirie.
Ma gandeam sa dau la Utcb la sesiunea de toamna, deoarece la Bucuresti pot sta la matusa mea.
Intrebarea mea este daca pot sa mi mai retrag dosarul in septembrie de la Brasov dupa ce aflu rezultatele de la Utcb?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Dragobeta a răspuns:

Presupun ca poti. Parintii ce te sfatuiesc?