| anonim_4396 a întrebat:

Salut revin cu o intrebare deci are ceva daca ma cuplez cu fosta iubita a prietenului meu adica ei sunt doar prieteniacuma si ea da semne ca ma place si ma cauta dar eu nu simt nimic pentru ea dar as incerca macar pentru sex adica fata-i foarte frumoasa dar nu stiu nu ma atrage si vreau doar asa pentru o noapte par egoist daca vreau doar sex cred ca si ea la fel vrea dar nu stiu ce o sa zica prietenul meu o parere ceva dau funda big grin

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu esti egoist, esti practic. Prietenul tau nu va avea motiv de supare, ba din contra, puteti schimba pareri, impresii, daca-ti reuseste aventura.

| Nelu62 a răspuns:

S-ar putea sa incerce sa il faca gelos!